|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Крісло коропове Ranger Fisherman Light (Арт. RA 2224)
Артикул
RA2224
В наявності
Опис
Коропове крісло Ranger Fisherman Light - ідеальний вибір для рибалки. Головна його перевага в тому, що можна відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло на будь-якій нерівній поверхні розташовувалося рівно. Сталева конструкція крісла потужна. Спинка не регулюється. Можна кріпити обважування і всілякі пристосування для риболовлі.
Відмінне поєднання ціни і комфорту. Оснащений м'якими накладками на труби каркаса.
Крісло можна використовувати для відпочинку на природі, на дачі і у дворі. Компактно складається для зберігання і транспортування. Додатково збоку передбачена ручка для зручного перенесення. Характеристики:
- тканина крісла: Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
- колір: темно-зелений;
- каркас: сталева труба Ø22мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 72-83х42х47 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 72х16х47 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 42х47 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 24-35 см;
- висота спинки: від сидіння 54 см;
- розмір висувних ніжок: 10 см;
- вага: 3,5 кг;
- навантаження: 130 кг.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
1 899.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія: | Крісло розкладне |
|---|---|
| Каркас: | Сталь Ø19мм |
| Виробник: | Ranger |
| Матеріал: | Oxford 600D |
| Розмір у складеному вигляді: | 83х42х47 см |
| Розмір у розкладеному вигляді: | 72х47 см (ДхШ), висота від 72 до 83 см |
| Максимальне навантаження: | 130кг |
| Вага: | 3,5кг |
| Колір: | Зелений |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар









