|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Крісло коропове Ranger SL-102
Артикул
RA2215
Немає в наявності
Опис
Завзяті рибалки високо оцінили коропове крісло Ranger SL-102. Ця модель зручна, так як можна відрегулювати по висоті і нахилу кожну ніжку. На нерівних поверхнях це дуже актуально. Також спинку можна регулювати за бажанням, опускати до положення лежачи, і використовувати крісло як розкладачку, тим більше, що м'який наповнювач створює приємні відчуття під час відпочинку.
Крісло кріпиться болтами, що дозволяє без зусиль повісити на підлокітниках всілякі обважування для риболовлі. А ще таким же чином легко зняти тканину для прання. Каркас виготовлений із сталевих трубок діаметром 19-20 мм, а підлокітники з алюмінію.
Коропове крісло компактно складається, що дуже зручно для зберігання і перевезення в авто. Для більшої зручності, в комплекті йде чохол для транспортування, Вам більше не потрібно окремо шукати у що покласти крісло. Крісло полюбили не тільки рибалки. Його облюбували багато любителів комфортабельного відпочинку на природі. Спинка регулюється під будь-яким кутом, аж до горизонтального положення, фіксатор- закрутка надійніше буде тримати. П'ятаки на ніжках збільшеної площі -9 cм, велика площа не дозволяє занурюватися в землю або пісок. Також вдосконалити крісло можливо за допомогою приставки під ноги і ваше крісло перетворитися на повноцінну розкладачку. Інструкція щодо вдосконалення тут. Характеристики:
- тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
- колір тканини: зелений, чорний;
- спинка: 62 см;
- сидіння: 48х42 см;
- висота від землі: 35-44,5 см;
- висувні ніжки: 10 см;
- навантаження: 150 кг;
- комплектується чохлом;
- розмір упакованого крісла: 63х20х74 см (ВхГхШ);
- вага: 6,2 кг.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
3 299.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія: | Крісло розкладне |
|---|---|
| Каркас: | Сталева труба |
| Виробник: | Ranger |
| Матеріал: | 600D Oxford |
| Розмір у складеному вигляді: | 63х20х74 см |
| Розмір у розкладеному вигляді: | 97-106,5х48х42см |
| Максимальне навантаження: | 150кг |
| Вага: | 6,2кг |
| Колір: | Зелений-чорний |
| Додатково: | М'який наповнювач |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар









