|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Крісло коропове Ranger RCarpLux SL-103
Артикул
RA2214
Немає в наявності
Опис
Коропове крісло Ranger SL-103 RCarpLux - ідеальний вибір для рибалки. Головна його перевага в тому, що можна відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло на будь-який нерівній поверхні розташовувалося рівно. Ніжки стійкі і не занурюються в грунт. Сталева конструкція крісла потужна і, в той же час, максимально полегшена за рахунок алюмінієвих підлокітників, пористої дихаючої тканини, завдяки якій, сидіти м'яко, зручно та комфортно. До речі, тканина дуже просто знімається для прання. Склад наповнювача тканини, пропускає потік повітря, що Вам не буде спекотно при довгому сидінні.
Спинка регулюється під будь-яким кутом, і тоді крісло можна використовувати як розкладачку. Завдяки тому, що конструкція крісла кріпиться болтами, можна легко зняти тканину для прання і без проблем кріпити обважування для риболовлі.
Крісло для відпочинку на природі, на дачі та у дворі. Компактно складається для зберігання і транспортування.
П'ятаки на ніжках збільшенної площі- 9 см,більша площа не дозволить вгрузати в землю чи пісок.
Також вдосконалити крісло можливо за допомогою підставки під ноги та перетворити Ваше крісло у повноцінну розкладачку. Інструкція по вдосконаленню тут. Параметри: — тканина крісла: двойна тканина Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
— колір тканини: зелений, чорний;
— спинка : 62 см
— сидіння : 48х42 см
— висота від землі : 35-45 см
— видвіжні ніжки: 10 см;
— навантаження: 150 кг;
— комплектується чохлом;
— розмір упакованого крісла: 63х20х74 см (ВхГхШ);
— вага: 6,7 кг.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
3 299.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія: | Крісло розкладне |
|---|---|
| Каркас: | Сталева труба |
| Виробник: | Ranger |
| Матеріал: | 600D Oxford |
| Розмір у складеному вигляді: | 63х20х74см |
| Розмір у розкладеному вигляді: | 97-102х48х42см |
| Максимальне навантаження: | 150кг |
| Вага: | 6,7кг |
| Колір: | Зелений-чорний |
| Додатково: | М'який наповнювач |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар









