|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Намет короповий Ranger EXP 2-mann Bivvy+зимове покриття 145 см (Арт. RA 6615)
Артикул
RA6615
Немає в наявності
Опис
Покращені з'єднання роблять намет Ranger EXP 2-mann Bivvy + Зимове покриття для намету дуже легким і швидким в установці.
Навіс чудово захищає вхід в намет від дощу та істотно збільшує простір для зберігання речей, необхідних саме Вам.
Вхідна зона може моделюватися за бажанням: двері з опціонального прозорого матеріалу, вікна оснащені москітними сітками, що гарантує комфортний відпочинок. Тканину на дверях можна повністю прибрати, зробивши вхід вільним.
При цьому саме завдяки москітним сіткам намет добре вентилюється і висвітлюється.
При необхідності можна затемнити двері та вікна, трохи прикривши або повністю опустивши рулонні штори.
Надійно закріпити намет дозволяють сімнадцять кріплень.
«Однополюсна система» набагато продовжує термін служби конструкції через те, що кінці стрижневої підставки намету за рахунок гумових вставок захищені від тертя з гумовим кабелем.
По всіх швах намет герметизований від вологи спеціальною стрічкою.
Захист від проникнення води продумано ґрунтовно: покриття намету - гідростатична водонепроникна тканина.
Підлога виготовлена з більш міцнішого та плотнішого матеріалу, кріпиться по усьому периметру намету на застібку (липучку), є можливість не фіксувати та лишати вікно у підлозі (для зимової риболовлі).
Зимове покриття додатково захищає від вітру, холоду і вологи. Дозволяє ефективніше зберігати тепло в наметі.
Розміри намету дозволяють комфортно розташуватися двом дорослим людям, вільно стають 2 коропові розкладачки! Характеристики:
- каркас: алюміній;
- тканина: Нейлон 210D PU;
- колір: оливково-зелений;
- розмір в розкладеному вигляді: 145х300х270 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 100х22х25 см (ДхГхШ);
- розмір водяної колони: 8000мм, з зимовим покриттям 13000мм;
- вага: намет - 13 кг, зимовий покриття - 3 кг.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
11 999.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Виробник | Ranger |
|---|---|
| Матеріал | Нейлон 210D PU |
| Місткість | 2 людини |
| Вага | 13+3кг |
| Каркас | Алюміній |
| Водонепроникність дна | 8000/13000мм |
| Водонепроникність тенту | 8000/13000мм |
| Розмір в розкладеному вигляді: | 145х300х270см |
| Розмір в складеному вигляді: | 100х22х25см |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар









