|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Спальний мішок Ranger 3 season Green (Арт. RA 6650)
Артикул
RA6650
В наявності
Опис
Спальний мішок- річ без котрої не пройде жодна ночівля на природі.
Спальний мішок Ranger 3 season- має конструкцію типу кокон- ковдра. Теплий широкий спальний мішок який розрахований на температуру до -15 градусів, підходящий для осінньо-зимового періоду. Спальний мішок зі щильної тканини та зимовим утеплювачем. Не пропускає вологу та вітер, не рветься об суху траву, табереже Ваше тепло та здоров‘я.
Комфортна температура +5 градусів.
Мінімальна ектсремальна температура -20 градусів.
Виконаний із дихаючої гіпоалергенної тканини та синтетичного силіконізованого утеплювача щільністю 350 гм. Зовнішній шар має водовідштовхувальне просочування,.
Зовнішній шар виготовлений з поліестеру 190 Т, який має водовідштовхувальні властивості, створює додатковий комфорт під час вологої погоди, буде захищати вас від потрапляння вологи в середину спального мішка і тому буде тепліше.
Наповнення спальника з матеріалу нового покоління BioLight, у 1,5 рази теплішим за синтепон при тій же щільності.
Внутрішня частина виготовлена з флісу підвищеної щільності чорного кольору
Спальний мішок Ranger 3 season- має привабливий вигляд, практичного кольору. Легко перетворюється у ковдру.
Характеристики:
– Матеріал : Polyester 190T, силіконізований утеплювач 350 гм;
– комфортна температура :+5 градусів;
– мінімальна ектсремальна температура: -20 градусів;
– колір: оливковий;
– розмір в розкладеному вигляді: 215х90 см (ГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 44х23 см (ВхШ);
– вага: 1,9 кг;
– комплектується чохлом.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
2 449.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія | Спальні мішки |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Конструкція | Ковдра с капюшоном |
| Вага | 1,9кг |
| Температурний режим | від -20 до 5 °C |
| Розмір | 215х90см |
| Зовнішній матеріал | 210T Polyester Ripstop |
| Внутрішній матеріал | Фліс |
| Утеплювач | BioLight |
| Розмір у зібраному вигляді: | 44х23см |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар









