|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Спальний мішок Ranger Apollon (Арт. RA 6630)
Артикул
RA6630
Немає в наявності
Опис
Спальний мішок- річ без котрої не пройде жодна ночівля на природі.
Спальний мішок Ranger Apollon- має конструкцію типу кокон, ідеально підійде для використання у весінньо-зимовий періоди. Дана модель з капюшоном на затяжці, має дуже стильний вигляд, та величезні розміри.
Комфортна температура +5 градусів.
Мінімальна ектсремальна температура -15 градусів.
Виконаний із дихаючої гіпоалергенної тканини та синтетичного силіконізованого утеплювача щільністю 400 гм.
Зовнішній шар виготовлений з поліестеру 190 Т, який має водостійки властивості, що буде захищати вас від потрапляння вологи в середину спального мішка і тому буде тепліше.
Внутрішній матеріал м'який та дуже приємний на дотик. В середині передбачен карман для документів. Для зберігання теплого повітря у спальному мішку, є додаткова тканинна перегородка, яка затримує вихід теплого повітря і не дозволяє потрапляти холодному в середину.
Спальний мішок Ranger Apollon- має привабливий вигляд з S подібним швом. Легко перетворюється у ковдру, можна просто використовувати як підстилку, або просто накриватися розстеливши під низ ще один мішок.
Двосторонні бігунки на подовженій тасьмі, зроблені таким чином, щоб запобігти зажовуванню тканини і ви без зайвих зусиль зможете розтібати блискавку.
В нижній частині розміщені 2 петлі для зручного підвішування аби просушити.
Дуже компактно складається у компресійний чохол із затягуючою мотузкою, за допомогою якої можна зменшити розміри. Знизу передбачена додаткова ручка.
Характеристики:
– Матеріал : Polyester 190T, силіконізований утеплювач;
- комфортна температура :+5 градусів;
- мінімальна екстремальна температура: -15 градусів;
– колір: зелений, сірий;
– розмір в розкладеному вигляді: 230х80 см (ГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 36х27 см (ВхШ);
– вага: 2 кг;
– комплектується чохлом.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
1 499.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія | Спальні мішки |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Конструкція | Кокон |
| Вага | 2кг |
| Температурний режим | від -15 до 5 °C |
| Розмір | 230х80см |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester |
| Утеплювач | Синтепон |
| Розмір у зібраному вигляді: | 36х27см |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар









