|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Крісло складане Ranger Білий Амур
Артикул
RA2210
Немає в наявності
Опис
Зручне для всіх видів відпочинку на свіжому повітрі крісло Ranger Білий Амур, просторе і комфортне, легко розкладається і збирається. Крісло має, велике і зручне сидіння. Комплектується підлокітники з м'якими вставками, легко підніматись під час клоьву. Конструкція виконана таким чином, щоб не провалюватися в грунт. Знизу сидіння додатково посилено тканиною, за необхідністю, є можливість посилити натяг завдяки спеціальним резинкам.
І на рибалці, і на пікніку Ви оціните цю просту і продуману модель. Полімерне покриття продовжить термін служби сталевих трубок каркаса. На пікніку або на дачі цей складаний стілець просто незамінний.
Компактно складений стілець не займає багато місця при транспортуванні, а на природі виглядає дуже органічно з усією вашою туристичної амуніцією. Зелений колір - дуже популярний у наших покупців, завжди гармонійно виглядає на природі. Характеристики:
- тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
- колір: зелений;
- рама: сталева труба Ø20мм, з полімерним покриттям;
- розмір в розкладеному вигляді: 92,5х67х57 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 82х10х60 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 50х52,5 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 38 см;
- висота спинки: від сидіння 62 см;
- вага: 5,5 кг;
- навантаження: 120 кг;
– комплектується чохлом.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
2 199.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія: | Крісло розкладне |
|---|---|
| Каркас: | Сталева труба Ø20мм |
| Виробник: | Ranger |
| Матеріал: | 600D Oxford |
| Розмір у складеному вигляді: | 82х10х60см |
| Розмір у розкладеному вигляді: | 92,5х67х57см |
| Максимальне навантаження: | 120кг |
| Вага: | 5,5кг |
| Колір: | Зелений |
| Додатково: | М'який наповнювач, накладкии для підлокітників |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар







