|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Крiсло коропове Ranger Wide Carp SL-105
Артикул
RA2226
В наявності
Опис
Коропове крісло Ranger Wide Carp SL-105 - найбільше і широке коропове крісло для рибалки. Головна його перевага в тому, що можна відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло на будь-який нерівній поверхні розташовувалося рівно. Ніжки стійкі і не занурюються в грунт, за рахунок збільшеної площі. Сталева конструкція крісла потужна і, в той же час, максимально полегшена за рахунок алюмінієвих підлокітників.
Спинка регулюється під будь-яким кутом і тоді крісло можна використовувати як розкладачку. Завдяки тому, що конструкція крісла кріпиться болтами, можна легко зняти тканину для прання і без проблем кріпити обважування для риболовлі. Крісло для відпочинку на природі, на дачі і у дворі. Компактно складається для зберігання і транспортіровкі. Для більшої зручності, в комплекті йде чохол для транспортування, Вам більше не потрібно окремо шукати у що покласти крісло.
П'ятаки на ніжках збільшеної площі -9 cм, велика площа не дозволяє занурюватися в землю або пісок. Також вдосконалити крісло можливо за допомогою приставки під ноги і ваше крісло перетвориться на повноцінну розкладачку. Інструкція щодо вдосконалення тут. Характеристики:
- тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
- колір тканини: зелений, чорний;
- розмір в розкладеному вигляді: 72х85х99 см;
- висота спинки: 69 см;
- розмір сидіння: 60х59 см;
- висота сидіння: від підлоги - 35-44,5 см;
- висувні ніжки: 10 см;
- розмір упакованого крісла: 73х20х70 см (ВхГхШ);
- навантаження: 160 кг;
- вага: 7,5 кг.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
4 199.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія: | Крісло розкладне |
|---|---|
| Каркас: | Сталева труба |
| Виробник: | Ranger |
| Матеріал: | 600D Oxford |
| Розмір у складеному вигляді: | 73х20х70см |
| Розмір у розкладеному вигляді: | 72х85х99см |
| Максимальне навантаження: | 160кг |
| Вага: | 7,5кг |
| Колір: | Зелений-чорний |
| Додатково: | Можливість відрегулювати кожну ніжку |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар









