|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Спальний мішок Ranger Winter (Арт. RA 6652)
Артикул
RA6652
В наявності
Опис
Спальний мішок- річ без котрої не пройде жодна ночівля на природі.
Зимовий теплий спальний мішок Ranger Winter- має конструкцію типу кокон- ковдра. Теплий широкий спальний мішок який розрахований на температуру до -23 градусів, підходящий для осінньо-зимового періоду. Спальний мішок зі щильної тканини та зимовим утеплювачем. Не пропускає вологу та вітер, не рветься об суху траву, та збереже Ваше тепло та здоров‘я.
Комфортна температура -5 градусів.
Мінімальна ектсремальна температура -23 градуси.
Виконаний із дихаючої гіпоалергенної тканини та синтетичного силіконізованого утеплювача щільністю 550 гм. Зовнішній шар має водовідштовхувальне просочування тканини і не пропускає вологу в середину.
Зовнішній шар виготовлений з поліестеру 190 Т, який має водовідштовхувальні властивості, створює додатковий комфорт під час вологої погоди, буде захищати вас від потрапляння вологи в середину спального мішка і тому буде тепліше.
Внутрішня частина виготовлена з поліестеру котрий у свою чергу менше пачкаєтсья ніж фліс. Прошитий S-подібним швом, аби залишався наповнювач на своєму місці.
Спальний мішок Ranger Winter- має привабливий вигляд, практичного кольору. Легко перетворюється у ковдру і має великі розміри. Комплектується капюшоном на затяжці. Оснащений двома двосторонніми "блискавками- собачками" розташовані згори та знизу, для захитсу від розстібання захищена тканиною на липучці.
Характеристики:
– Матеріал : Polyester 190T, силіконізований утеплювач 550 гм;
– комфортна температура :- 5 градусів;
– мінімальна ектсремальна температура: -23 градусів;
– колір: зелений;
– розмір в розкладеному вигляді: 225х85/170 см (ГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 40х32см (ВхШ);
– вага: 3,5 кг;
– комплектується чохлом.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
2 499.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія | Спальні мішки |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Конструкція | Ковдра с капюшоном |
| Вага | 3,5кг |
| Температурний режим | від -23 до -5 °C |
| Розмір | 225х85/170 см |
| Зовнішній матеріал | 190T Polyester |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester |
| Утеплювач | Синтепон |
| Розмір у зібраному вигляді: | 40х32см |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар









