|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Крiсло коропове Ranger Strong SL-107
Артикул
RA2237
В наявності
Опис
Коропове крісло Ranger Strong SL-107 - величезне, м'яке і дуже широке коропове крісло. Основна його перевага в тому, що має флісову середину, яка надає комфорт під час довгої рибальської сесії. Конструкція посилена додатково металевими розпірками, що дозволяє сидіти в кріслі з дуже великою комплекцією. Крісло легко розташовується на будь-якій нерівній поверхні, за рахунок регульованих ніжок, є можливість підняти їх на потрібну висоту і під будь-яким кутом, Ви будете розташовуватися на поверхні рівно. Ніжки стійкі і не занурюються в грунт, за рахунок збільшеної площі. Сталева конструкція крісла потужна і, в той же час, максимально полегшена за рахунок алюмінієвих підлокітників. У задній частині крісла розташована велика кишеня, для розміщення дрібних речей. Знизу сидіння крісло посилено гумовими шнурами натягу, для того щоб крісло не провисало. М'який наповнювач - фліс надає ще більше комфорту та зручності.
Спинка регулюється під будь-яким кутом і тоді крісло можна використовувати як розкладачку. Завдяки тому, що конструкція крісла кріпиться болтами, можна легко зняти тканину для прання і без проблем кріпити обважування для риболовлі.
Крісло для відпочинку на природі, на дачі і у дворі. Компактно складається для зберігання і транспортування.
П'ятаки на ніжках збільшеної площі -9 cм, велика площа не дозволяє занурюватися в землю або пісок. Характеристики:
- тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем, фліс;
- колір тканини: зелений, чорний;
- товщина наповнювача: 4 см;
- розмір в розкладеному вигляді: 70 * 97 * 104-115 см;
- спинка: 63 см;
- сидіння: 60х59 см;
- висота від землі: 45-53 см;
- висувні ніжки: 11 см;
- навантаження: 160 кг;
- розмір упакованого крісла: 72х19х79 см (ВхГхШ);
- вага: 7,7 кг. Комплектується чохлом. Відеоогляд:
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
4 499.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія: | Крісло розкладне |
|---|---|
| Каркас: | Сталева труба |
| Виробник: | Ranger |
| Матеріал: | 600D Oxford |
| Розмір у складеному вигляді: | 72х19х79см |
| Розмір у розкладеному вигляді: | 104-115х97х70см |
| Максимальне навантаження: | 160кг |
| Вага: | 7,7кг |
| Колір: | Зелений-чорний |
| Додатково: | Можливість відрегулювати кожну ніжку |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар









