|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Крісло складане Ranger Титан
Артикул
RA2211
Немає в наявності
Опис
Крісло Ranger Титан зручне для всіх видів відпочинку на свіжому повітрі. Крісло просторе і комфортне, легко розкладається і збирається. Має повно розмірне, зручне сидіння з м'якими вставками. Конструкція виконана таким чином, щоб не провалюватися в грунт. Додатково є мякі вставки, щоб під час сидіння не доторкатися до металу.
І на рибалці, і на пікніку Ви оціните цю просту і продуману модель. Полімерне покриття продовжить термін служби сталевих трубок каркаса. На пікніку або на дачі цей складаний стілець просто незамінний.
Компактно складений стілець не займає багато місця при транспортуванні, а на природі виглядає дуже органічно з усією вашою туристичної амуніцією. Темно зелений колір - дуже популярний у наших покупців. Комплектується захистним чохлом для транспортування.
На задній частині є великий карман для кореспонденції. Бокові кармани, для зберігання мобільного телефону та бутилки.
Характеристики:
- тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
- колір: темно зелений;
- рама: сталева труба Ø27мм, товщина стінки 1,5 мм; сталева труба 16 мм, товщина стінки 1мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 87,5х80х50 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 78х50х15 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 40х50 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 37 см;
- висота спинки: від сидіння 54 см;
- вага: 5,5 кг;
- навантаження: 140 кг;
- комплектується чохлом.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
1 999.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія: | Крісло розкладне |
|---|---|
| Каркас: | Сталева труба Ø16-27мм |
| Виробник: | Ranger |
| Матеріал: | 600D Oxford |
| Розмір у складеному вигляді: | 78х50х15см |
| Розмір у розкладеному вигляді: | 87,5х80х50см |
| Максимальне навантаження: | 140кг |
| Вага: | 5,5кг |
| Колір: | Темно-зелений |
| Додатково: | Оснащен бокою кишенею |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар







