|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Крісло розкладне Vitan Титан Камуфляж
Артикул
14753
Немає в наявності
Опис
Титан - потужне та надійне крісло від ТМ Вітан, що заслужило свою популярність протягом багатьох років. Ця модель складних меблів володіє надзвичайно міцною конструкцією, яка забезпечує високу стійкість та витримує навантаження до 140 кг. Особливість "Титана" - у його стальному каркасі, який забезпечує надійну підтримку. Основна діаметром 27 мм та додаткові труби діаметром 16 мм, що виконують роль ребер жорсткості, забезпечують додаткову стабільність та забезпечують довгий термін служби крісла. З "Титаном" ви можете бути впевнені у його надійності та довговічності, що дозволить вам насолоджуватися комфортом та відпочинком без будь-яких обмежень.
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
2 101.00 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Доставка від 40 грн
БЕЗКОШТОВНА доставка для замовлень від 600 грн
Відправка замовлень вартістью до 300грн, тільки після онлайн-оплати!
Характеристики
| Підкатегорія: | Крісло розкладне |
|---|---|
| Каркас: | Сталь Ø16мм |
| Виробник: | Vitan |
| Матеріал: | Oxford 600D |
| Розмір у складеному вигляді: | 77*48,5*14см |
| Розмір у розкладеному вигляді: | 85*53*84см |
| Максимальне навантаження: | 140кг |
| Вага: | 5кг |
| Колір: | Камуфляж |
| Додатково: | Із спинкою |
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Новий відгук або коментар




